Magic Academy the Core
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magic Academy the Core

РП форум за почитателите на фентъзи приключения.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кабинетът по ОнОМ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лекси Силвърс
Преподавател по ОнОМ
Лекси Силвърс


Брой мнения : 10
Join date : 11.11.2009

Кабинетът по ОнОМ Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът по ОнОМ   Кабинетът по ОнОМ Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 2:11 pm

Тук беше кабинетът. Обстановката сама на себе си наподобяваше кабинет за огнена магия. Имаше факли по стените,както и,естествено,лампи,но те предиваха реален поглед на нещата. Имаше и таблици,които показваха прехода на огнената магия през времената. Чиновете бяха от дърво,но и с предпазни рамки,за да не се запалят. Катедрата на учителката беше най-близо до вратата и беше издигната от стъпалце,за да можеше учителката да вижда всички,докато говори или докато следи работат на учениците в часа си.
Върнете се в началото Go down
Лекси Силвърс
Преподавател по ОнОМ
Лекси Силвърс


Брой мнения : 10
Join date : 11.11.2009

Кабинетът по ОнОМ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ОнОМ   Кабинетът по ОнОМ Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 5:19 pm

Неделя. Денят беше хладен и коридорите все още не бяха затоплени. Лекси беше пропуснала вчерашния ден,понеже я нямаше в академията по лични причини. Лекс крачеше по коридора,а краката и сякаш се забиваха в земята. Тя достигна до вратата като пое ледената дръжка и плавно я отвори. Там вече имаше няколко ученика,които си говориха и така нарушаваха тишината в стаята. Влизането на преподателката не се забеляза особено,затова тя реши сама да насочи вниманието към себе си като отиде до бюрото си и отпусна книгите шумно. Трясъкът накара всички да се обърнат към нея, а Силвърс на свои ред им се усмихна и заговори:
-Добър ден,ученици!-поздрави ги тя.
-Добър ден!-отвърнаха и бързо те.
-Аз съм професор Лекси Силвърс. И сега ви моля да се представите,за да продължим нататък!-каза тя с леден глас.
Върнете се в началото Go down
blackrose
Натура 1 курс



Брой мнения : 11
Join date : 15.11.2009

Кабинетът по ОнОМ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ОнОМ   Кабинетът по ОнОМ Icon_minitimeПон Ное 30, 2009 7:12 pm

Когато дойде ред на Риноа да се представи тя започна с тих, но ясен глас:
- Името ми е Риноа Рику. На 16 години първи курс. Имам сестра близначка, която също учи тук. Родена съм в магьосническо семейство, но то бе избито когато със сестра ми бяхме на 5. След това известно време бяхме в сиропиталище, но преди няколко години ни прие едно добро семейство. Магията ми е слаба поради едни или други причини, а за да изравня с другите ипозвам усилвател - каза и хвана дръшката на мечаси.- Надявам се като уча тук, да придобия нужните знания и сила да мога да защитя тези, които го заслужават. Като се замисля това е всичко.
След това отново замлъкна.
Върнете се в началото Go down
Лекси Силвърс
Преподавател по ОнОМ
Лекси Силвърс


Брой мнения : 10
Join date : 11.11.2009

Кабинетът по ОнОМ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ОнОМ   Кабинетът по ОнОМ Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 7:53 pm

-Благодаря ти,Риноа!-каза с по-мек глас Лекси.
Исотрията на момичето я трогна,но леденото и изражение бе непокъртимо,затова не си пролича.
-Добре. Нека сега продължим нататък!-въздишайки продължи Лекс.
-Овладяване на огнена магия или ОнОМ не е особено лесен предмет. Ще ви искам много концентрирани и да не се изпускате извън контрол. Искам концентрация. Ще редуваме магията с теорията,за да има някакво разнообразие. Оценки ще пиша дори и когато изпълнявате практическа задача или когато реша,че трябва да наблюдвама по-усилено вашата работа, за оценка. Надявам се,че ще оправдаете големите ми очаквания към вас.
След това Силвърс се изправи и освободи учениците като плавно излезе от стаята и се запъти към кабинета си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът по ОнОМ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по ОнОМ   Кабинетът по ОнОМ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът по ОнОМ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинетът
» Кабинетът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Magic Academy the Core :: Замъкът :: Четвърти Етаж :: Кабинет по овладяване на огнена магия-
Идете на: